matrace VEGAS - predajňa Poprad

Zľavy na vankúše

Vankúš z pamäťovej peny NanoMem 


Akcia 1+1

 

Vankúš klasického tvaru z viskoelastického materiálu MemoryFoam s pamäťovým efektom. Jeho obopínajúca pružnosť poskytuje svalstvu hlavy a krku úplné uvoľnenie.

Cena: 119,80 € s DPH/bal (bal. obsahuje 2 ks) 

Skladom na predajni alebo v e-shope tu

h

h

Vankúš Extra Latex/Extra Memory 

 

d

Akcia 1+1

Extra Latex

Vankúš klasického tvaru s náplňou z prírodného latexu. Na rozdiel od iných penových vankúšov, je pružňejší, čo zabezpečuje lepšiu oporu krčnej chrbtici. Má dlhšiu životnosť, je odolný voči deformáciam, dobre odvádza vlhkosť a umožňuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu. Vankúš je vyrobený z ekologicky čistého materiálu. Nízka cena a vysoká kvalita robia tento model výbornou alteratívou k tradičným vankúšom.

Extra Memory

Vankúš klasického tvaru z viskoelastického materiálu MemoryFoam s pamäťovým efektom. Poskytuje uvoľnenie svalstvu hlavy a krku. Jeho obopínajúca pružnosť zabezpečuje lepšiu oporu krčnej chrbtici. Má dlhšiu životnosť, je odolný voči deformáciám, dobre odvádza vlhkosť a umožňuje cirkuláciu vzduchu. Nízka cena a vysoká kvalita robia tento model výbornou alteratívou k tradičným vankúšom.

Cena: 49,00 € s DPH/bal (bal. obsahuje 2 ks) 

Skladom na predajni alebo v e-shope extra latexu tu, extra memory tu

h

h

Anatomický vankúš z peny "Memory Air-Fly" - model 8

 

Akcia 20% zľava 


Vankúš je vyrobený s vysoko kvalitnej, dokonale elastickej látky Memory Air-Fly, ktorá sa vyznačuje pamäťovým efektom. Tento nový vankúš sa jemne prispôsobuje kontúram hlavy a krku, zaisťuje vynikajúcu podporu a uvoľnenie pre svalstvo v oblasti ramien a krku. Tlak tela je ideálne rozložený, čím je dokonale udržiavaná prirodzená vlhkosť ľudskej kože. Vďaka zvláštnej štruktúre Memory Air-Fly môže vzduch voľne prúdiť a tým je zaručená ochrana proti plesniam a baktériám. Dierkovanie v jadre zaisťuje rýchlejšie opätovné prispôsobenie sa, čo zlepšuje pohodlie počas spánku. Tento vankúš sa odporúča pri problémoch s nespavosťou.

Cena: 103,20 € s DPH (129,00 €) 

 Skladom na predajni alebo v e-shope tu. 

d

d

Anatomický vankúš z peny VitaRest - model 11

d

Akcia 20% zľava

Model z profilovaného viskoelastického materiálu VitaRest s pamäťovým efektom. Tvar a povrch vankúša vytvárajú efekt mikromasáže, čo pomáha uvolňovať svaly v oblasti šije a držať hlavu v správnej polohe počas spánku. Dva valce rozdielnej veľkosti umožňujú flexibilný výber správneho stupňa podpory i komfortnú výšku pre dokonalý oddych. Vankúš je z hypoalergénnych materiálov s dlhou životnosťou.

Cena: 71,20 € s DPH (89,00€

Skladom na predajni alebo v e-shope tu.

s

s

Anatomický vankúš z pamäťovej peny - model 14

d

Akcia 20% zľava


Vankúš klasického obdĺžnikového tvaru s rôznymi stranami tuhosti. Spodná strana je vyrobená z viskoelastickej peny MemoryFoam so zvýšenou mäkkosťou (10x mäkší ako latex). Vrchná strana - viskoelastický materiál MemoryFoam štandardnej tuhosti. Perforácia po oboch stranách zvyšuje cirkuláciu vzduchu a zlepšuje ortopedické vlastnosti vankúša. Originálny dizajn uspokojí všetkých, ktorí hľadajú rôznorodosť alebo riešia výbere medzi tvrdou a mäkkou náplňou. Vankúš umožňuje naplno využiť všetky aspekty pohodlia a komfortu.

Cena: 103,20 € s DPH (129,00 €)

Skladom na predajni alebo v e-shope tu.

d

d

Gelový anatomický vankúš z pamäťovej peny - model 21

d

Akcia 20% zľava

 

Inovatívna gélová vrstva SoftGel zvyšuje ortopedický efekt materiálu MemoryFoam a dáva mu bezkonkurenčnú úroveň komfortu. Tak ako kvapalina sa Softgel dokonale prispôsobuje tvaru hlavy a krku a citlivo reaguje na každú zmenu polohy. Gél nepôsobí nekomfortne, súčasne slúži ako spoľahlivá podpora, znižuje tlak na svaly a umožňuje ich plnohodnotný oddych. Ortopedické vlastnosti náplní v tomto modeli vychádzajú hlavne z ich špeciálnej ergonomickej formy. Vankúš disponuje najlepšími nápadmi priemyslu komfortu: chladenie SoftGel, anatomickosť MemoryFoam, ergonomický tvar.

Cena: 143,20 € s DPH (179,00 €)

Skladom na predajni alebo v e-shope tu.

 

 

 

Gelový anatomický vankúš z pamäťovej peny - model 20


Akcia 20% zľava


V tomto modeli je základný blok MemoryFoam doplnený o vrstvu SofGel, ktorá podporuje optimálnu mikroklímu miesta pod hlavou a tiež má vynikajúce hygienické vlastnosti. Reliéfnosť gélovej vrstvy v kombinácii s perforáciou MemoryFoam významne zlepšuje cirkuláciu vzduchu a odparovanie nadmernej vlhkosti. SoftGel je zdravotne nezávadný, neobsahuje prchavé zložky, netvrdne a nestráca ortopedické vlastnosti. Vankúš v sebe spája klasickú formu s inovatívnymi materiálmi MemoryFoam a SoftGel.

Cena: 143,20 € s DPH (179,00 €)

Skladom na predajni alebo v e-shope tu

 

Vankúš Latex Royal


Akcia 20% zľava


Vankúš latex Royal s výškou 15 cm je vynkíkajúcou voľbou pre ľudí s vysokými a širokými pleciami. Vvysoké vankúše odporúčame pre ľudí  s vysokým krvným tlakom a s problémami s chrápaním. Vankúš má jadro z latexového monolitu.

Cena: 103,20 € s DPH (129)

Skladom na predajni alebo v e-shope tu