matrace VEGAS - predajňa Poprad

Akcia 23% zľava na matrac L1

Ortopedický latexový matrac model L1 

- matrac model L1 je z kolekcie ECOLATEX. Patrí k najpredávanejším modelom tejto kolekcie, a je to matrac idelálny pod polohovateľné rošty (najmä tie rošty, ktoré majú najprepracovanejšie polohovanie, resp. elektrické polohovanie),lebo neobsahuje kokosovú dosku alebo konopné vlákno.   

- jadro matraca je tvorené latexovým perforovaným monolitom s hustotou 65kg/m3 a s  výškou 14 cm. Je rozdelený do 3 zón. Zloženie latexu je taktiež špeciálne, keďže sa jedná o 100%-ný latex belgickej spoločnosti Artilat, ktorá ako jedna z mála spoločností na svete môže svoj produkt označovať ako 100% latex. Na tento model poskytujeme predĺženú záruku až 10 rokov.  

-  tento matrac pozostávajúci z latexového monolitu sa radí do symetrických matracov, lebo obe strany tvrdosti má rovnaké, a má z oboch strán strednú tvrdosť, t. j. 3 (z možných 5)

- latexový matrac model L1 je vhodný takmer pre každého, kto hľadá kvalitné a zdravé lôžko. Ľudia citliví na rôzne vonkajšie vplyvy a alergici ocenia hlavne jeho prírodné zloženie.

 

Zloženie matraca:

1. snímateľný poťah Organic care

-  Plne prírodné zloženie poťahu OrganicCare je ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou. Kombinácia „dýchajúcej“ bavlny s vláknami z drevnej vlákniny Tencel z austrálskych eukalyptov poskytuje výrobku jemnosť, pevnosť a príjemnú chladivosť. Boky poťahu sú vyrobené zo zmesi bavlny a ľanu - klasika, ktorú milujú prívrženci prírodných materiálov.

2. bavlnené plátno

- Prírodný materiál pozostávajúci zo zhutnenej vrstvy bavlneného vlákna. Používa sa na reguláciu vlhkosti a vzduchu, a vytvára ideálnu mikroklímu.

3. latexový monolit

- Jednodielny latexový blok so zónami rôzneho stupňa tvrdosti. Výrazné zónové členenie sa dosiahne použitím perforácie s rôznym priemerom a hustotou, čo zaisťuje optimálne rozloženie hmotnosti a vysoký anatomický účinok matraca.

- je antibakteriálny, lebo latexi ako prídný materiál odpudzuje roztoče a iné škodce. 

- Latexový blok je obalený poťahom Organic Care z bavlny a vlákien z austrálskeho Eukalyptu. Poťah je navyše možné prať pri teplote do 40°C- (len vrchnú a spodnú časť matrace) 

-je antialergický, antibakteriálny a hygienický.

- tento model matraca si môžete vyskúšať aj na našej predajni a viete si ho u nás aj objednať. 

- bližišie informácie tu 

Akcia 23% zľava platí do 30.09.2021