matrace VEGAS - predajňa Poprad

Akcia 25% zľava na matrac X2

Ortopedický taštičkový matrac model X2  

- taštičkový matrac model X2 je najmäkší a najpohodlnejší matrac kolekcie Exclusive. Najlepšia voľba pre tých, ktorí hľadajú svieži pocit luxusu. Prepychový vzhľad, 7 zón podpory tela, prírodný ľan a masážny účinok Climalatexu - to všetko v rámci prechodu na novú úroveň komfortu  ponúka matrac X2. 

- V modely X2 sme stavili na prírodné mateiály, ako je climalatex, a vynovený latex, tzv. latex Softgel, s gélovými kapsulami pre vytvorenie lepšej mikroklímy a ešte lepšieho si oddýchnutia počas spánku.

- jadro matraca je tvorené perfektne usporiadanýni maličkými taštičkami s hustotou 550 taštičiek na m2 a  tým vytvára unikátne spojenie veľmi vysokého ortopedického efektu, fantastickej mäkkosti a dokonalej prispôsobivosti.

- matrac sa radí medzi asymetrické matrace, t. j. má dve strany tvrdosti stredne  mäkkú/strednú (2/3 z možných 5, matrace stredné mäkké, stredné) .

- model X2 je ideálna voľba ľudí, ktorý hľadajú luxusný, pohodlný spánok s pocitom najvyššej mäkkosti. Pretože sa tento mdoel radí medzi najmäkšie, je vhodný pre citlivých ľudí a seniorov. Starší ľudia majú citlivejšiu pokožku, telo aj kosti, takže je pre nich na spánok vhodnejší mäkučký matrac, ktorý sa prispôsobí aj tým najmenším nerovnostiam. 

- matrac je vhodný aj pre ľudí so zvýšenou mierou potivosti, lebo súčasťou matraca je aj upravený latex t. j. climalatex Je to rírodný latex vylepšený perforáciou a zvýšenou ventiláciou. Má reliéfny tvar so siedmimi pohodlnými zónami a Climalatex mikromasážnym efektom. Spoľahlivo sa prispôsobuje kontúram tela a navodzuje relaxáciu. Pre svoju vyššiu nosnosť až do 140 kg, je vhodný aj pre ľudí s vyšou váhou. 

Zloženie matraca X2:

1. snímateľný poťah Premium/premium Jacquard

2. climalatex 

3. Orto Hemp - konopné vlákno, ktoré sa používa na dosiahnutie potrebnej tvrdosti matraca, zatiaľ čo má zvýšenú flexibilitu a dokonale sa prispôsobuje kontúram tela

4. taštičké jadro 

5. ľan - rovnomerná ochranná vrstva ľanových vlákien izoluje pružinový blok od mäkkých vrstiev matraca a predlžuje ich životnosť. Ľanové vlákna majú antiseptické vlastnosti a chránia pred elektrostatickým stresom.

6. latex

 

- poťah matarca si môžete vybrať z dvoch prevedení

-je antialergický, antibakteriálny a hygienický.

- tento model matraca si môžete vyskúšať aj na našej predajni a viete si ho u nás aj objednať. 

- bližišie informácie tu 

Akcia 25% zľava platí do 31.12.2022