matrace VEGAS - predajňa Poprad

Akcia 22% na vybrané modely kolekcie ECLUSIVE

Akcia 22% zľava na modely X2, X3, X4, X5, X6 a X6

Kolekcia ECLUSIVE uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka, v ponuke máme šesť vynovených modelov. Novinkou sú použité nové inovatívne materiály sú napr. Latex Softgel, Latex like, Ortho Hemp.

Matrace "Exclusive" vám ponúkajú to najlepšie, čo matrace ponúknuť môžu. Výnimočná kvalita použitých materiálov, najluxusnejšie a najefektívnejšie časti matraca presne podľa vašich predstáv.

Trápia vás bolesti kĺbov, alebo sa nechávate hýčkať mäkším matracom? Máme pre vás model  X2 s dvoma tvrdosťami (2/3). V tomto modeli sme stavili na prírodné mateiály, ako je climalatex, a vynovený latex, tzv. latex Softgel, s gélovými kapsulami pre vytvorenie lepšej mikroklímy a ešte lepšieho si oddýchnutia počas spánku. Model X2, patria k mäkším a zároveň asymetrickým matracom a má nosnosť až 140 kg. 

Hľadáte matrac so strednou tvrdosťou ale neviete sa rozhodnúť či by vám nevyhovovalo aj niečo tvdšie? Alebo hľadáte matrac s čo najvyššou nosnosťou? Práve pre vás tu máme matrace model X3 a X4 tiež s dvoma stranami tvrdosti (3/4). Model X3 má nosnosť až 160 kg, je v ňom použitý nový materiál ako Latex Softgel, a Orhohem. Model X4 je náš matrac s najvyššou nosnosťou a to 170 kg. V matraci je požitý hustejší latex (s hustou 70kg/m3)s 5 cm výškou. 

Vysoký jednostranný matrac s kombináciou dvoch zónovaných pružinových blokov pre výraznejší ortopedický efekt. Vrstva AquaGelu v hornej časti modelu poskytuje unikátny pocit. Inovatívny materiál s efektom tvarovej pamäte je doplnený rozptýleným termoregulačným gélom pre väčšie pohodlie počas spánku. Model pre tých, ktorí si cenia nové skúsenosti zo známych vecí. To je náš model X5.

Vysoký matrac strednej tvrdosti zložený z dvoch pružinových blokov Medizone, ktoré poskytujú chrbtici vynikajúcu podporu a umožňujú plne relaxovať počas spánku. Vrchná časť matraca je vyrobená z mäkkého, ale odolného latexu. Špeciálny dizajn modelu nevyžaduje otáčanie. Matrac model X6 je určený pre tých, ktorí uprednostňujú prémiovú klasiku.

Špičkový model X7 s maximálnym počtom nezávislých pružín na jednotku plochy a neprekonateľným ortopedickým efektom. Základom vrchnej pohodlnej vrstvy matraca je klasický latex spolu s vrstvou Latex SoftGelu s termoregulačným efektom. Chladivé gélové mikrogranuly regulujú povrchovú teplotu matraca pre najlepší spánok.

 

Akcia 22% zľava platí do 31.12.2020