matrace VEGAS - predajňa Poprad

Akcia 50% zľava na kolekciu MODERN

V súčasnej dobe sa čoraz viac kladie dôraz na kvalitu odpočínku a obnovenie sily. Tieto vlastnosti majú matrace z kolekcie MODERN. Poskytujú komfortnú teplotnú postele vďaka inovatnívnemu materiálu Latex SoftGel a masážny účinok vďaka kombinácie zosilneného pružinového bloku s reliéfnou vrstvou Climalatex. Odnímateľný poťah je vyrobený v duchu najnovších trendov európskeho dizajnu. Matrace kolekcie MODERN spájajú špičkovú technológiu a jedinečnú funkčnosť. V tejto kolekcii je použité taštičkové jadro s počtom taštičiek 296 ks/m2 (sú umiestnené do tvaru včelieho plástu)

Veľkej popularite medzi ľuďmi, ktorí čelia vysokému emocionálnemu alebo psychickému stresu, sa teší matrac model M1. Matrac s vyváženou tuhosťou s mikromasážnym efektom je doplnený vrstvou inovatívneho materiálu Latex SoftGel s nádychom chladivého gélu pre optimálnu teplotu počas spánku. Je asymerický Má dve strany tvrdosti - strednú a stredne tvrdú.

Ak preferujete symetrický matrac, t. j. matrac s rovnakou tvrdosťou z oboch strán a vyhovuje vám stredná tvrdosť matraca, máme pre vás model M2. V matraci je použitá pena MemoryFoam, ktora si zapamätá každý ohyb tela, čo robí z tohto modelu prostriedok skutočného uvoľnenia a odpočinku. Druhú stranú tvorí inovatívna pena LatexLike (pena s vysokou hustotou a s vlastnosťami latexu). 

Ak patríte medzi ľudí, ktorí preferujú stredne tvrdé matrace, pre vás je určený model M3. Je schopný odolať maximálnemu zaťaženiu a poskytuje relaxačný miktromasážny efekt, vďaka materiálu Climalatex s reliéfnym povrchom. Tento modem má obidve strany rovnakej tvrdosti. 

Kolekciu MODERN uzatvára matrac model M4. Vrstva Latex SoftGel s termoregulačným efektom, tvrdosť kokosového vlákna a nezávislý pružinový blok sú najlepším preventívnym riešením pre vytváranie správneho držania tela u detí. Rozdielna tvrdosť strán umožňuje používať matrac aj keď dieťa vyrastie. 


Akcia 50% zľava platí do 30.04.2021.