matrace VEGAS - predajňa Poprad

Akcia 25% zľava na matrac X3

Ortopedický taštičkový matrac model X3

- prémiový taštičkový matrac kolekcie Exclusive s vysokou nosnosťou (až do 160 kg) a s dvoma stranami tvrdosti (stredná, stredne tvrdá, t. j. je asymeterický) patrí medzi obľúbené a často vyhľadávané matrace tejto kolekcie. 

- tvrdšia strana matraca pozostáva z kombinácie latexu (2) a vrstvy OrthoHemp z konopného vlákna (3). Taštičkové jadro (4) s hustou taštičiek 750 ks/m2 zaručuje mimoriadny odpočinok aj pri maximálnom prípustnom zatažení. Matrac sa vyznačuje vysokým ortopedickým efektom.

- mäkšia strana matraca je tvorená kombináciou ľanu (5) a inovatívnym materiálom, tzv. Latex SoftGelom (6). Ľanové vlákna izolujú pružinový blok od mäkkých vrstiev matraca, napomáhajú rovnomerne rozložiť zaťaženie na celú plochu pružinovéeho bloku a majú antiseptické vlastnosti.  Latex SoftGel je prírodný latex vylepšený pridaním unikátneho chladivého gelu SofGel. Jeho mikrogranuly vytvárajú optimálnu teplotu pre spánok, pri ktorej človek rýchlejšie zaspí a obnoví svoju energiu.  


- matrac má exkluzívny poťah Premium Jarquard (1) s výšivkou a zamatovým velúrovým dekórom, ktorý zvýrazňuje dobrý vkus majiteľa. Povrch je vyrobený z hustej žakarovej tkaniny s prírodnými vláknami kašmíru. Boky sú z nábytkovej textílie čiernej farby, ktorý dotvára luxusný vzhľad matraca. 

- matrac je vhodný pre ľudí s vyššou váhou, s vyššou mierou potenia, pre ľudí, ktorí požadujú vysoký ortopedický efet, ale aj pre ľudí, ktorý hľadajú tvrdšie lôžko. 

- je antialergický, antibakteriálny a hygienický.

matrac máme vystavený na našej predajni v Poprade a v prípade vášho záujmu si ho u nás môžete vyskúšať, aj objednať.

 - bližšie informácie tu.

 

Akcia 25% zľava platí do 31.12.2022