matrace VEGAS - predajňa Poprad

Akcia 20% zľava na detské matrace Vegas

 Detské matrace kolekcie VegasKids

 

Ak hľadáte matrac pre svoje dieťa, je potrebné venovať výberu toho správneho matraca náležitú pozornosť. V našej ponuke máme detské matrace s prírodným zložením, ktoré sa vyznačujú svojou kvalitou a tvrdosťou, čo je potrebné pre stále sa vyvíjajúci chrbticu malého dieťaťa. Sú určené pre deti od 0 do 4 rokov a sú vyrábané v štandardných rozmeroch detských postielok - sú teda určené ako matrace do detských postielok. Celá kolekcia VegasKids bola vytvorená so zreteľom na všetky osobitosti tela dieťata.  

Všetky detské matrace v našej ponuke majú odzipsovateľný poťah zo 100% bavny s frotte úpravou, ktorý má jemný mikromasážny účinok na pokožku bez toho, aby spôsoboval podráždenie. Má vysoký stupeň hygienickosti a pre detí je idálny. Zároveň sa dá prať na 40°C a neakumuluje statickú energiu. Jadrá všetkých detských matracov sú obalené do bavlneného plátna. 

V ponuke máme detský matrac COCO, matrac ktorého jadro tvorí kokosová doska, a výška matraca je 6 cm. Vďaka jadru patrí k najtvrdím detským matracom. Idelány je pre najmenších.  

Ďalej v ponuke máme matrac COCOLATEX s  výškou 8 cm. Jeho jadro je tvorené kombináciou kokosovej dosky a latexovej vrstvy. Práve latex jednu stranu matraca robí pocitovo mäkšou, ale dostatočne tvrdou na zabezpčenie správneho vývoja chrbtice. Matrac je určený pre deti do 2 rokov. 

Detský matrac MAGIC  pozostáva z 2 kokosových a z 2 latexových vrstviev, ktoré sa striedajú. Má dve strany tvrdosti a výšku 9 cm. Je určený pre deti od 2 rokov.

Matrac PRINCE je má aj taštičkové jadro s počtom taštičiek 278 ks/m2. Má dve strany tvrdosti a výšku 13 cm. Z jednej strany ako vrchná vrsva použitá kokosová doska, a z druhejm mäkkšej je kombinácia kokosu a latexu.

 

Nezabudnite si pozrieť aj našu kolekciu chráničov na matrac, kde máme v ponuke aj chrániče na detské matrace.

 

Akcia 20% zľava platí do 30.04.2022