matrace VEGAS - predajňa Poprad

Akcia 23% zľava na matrac M4

Ortopedický taštičkový matrac model M4


- matrac model M4 s dvoma stranami tvrdosti (stredne tvrdá/tvrdá) patrí medzi najtvrdšie matrace našej ponuky a zároveň medzi matrace s vyššou nosnosťou a to až do 150 kg. 

- jadro matraca je tvorené taštičkovým jadrom (4) s hustotou taštičiek 296 ks/m2. Mäkšia strana matraca je tvorená kombináciou konopného vlákna Orthohemp (3) a vrstvy Latex Soft Gel (2). Tvršia strana je tvorená 3 cm kokosovou doskou (5). 

- poťah CrystalTex (1) je vyrobený z mäkkej tkaniny s viskózovými vláknami. Takáto vláknina "dýcha" a zabezpčuje vetranie matraca. Schopnosť abosrbovať a odparovať nadmernú vlhkosť vytvára priaznivňu mikroklímu pre pokožku spiaceho človeka. Je odzipsovateľný po celom obvodode a prateľný. 

- matrac je vhodný pre deti, pre ktoré je vhodná najmä tvrdšia časť matraca

- keďže matrac patrí medzi najtvrdšie matrace, odporúča sa hlavne ľuďom s problémami v hornej časti chrbtice. Jeho vysoký stupeň tvrdosti ocenia aj aktívni športovci, či ťažko pracujúci ľudia (stavbári, baníci)

- v prípade, že lekár počas zdravotných problémov pacienta odporučil spať na tvrdom lôžku je model M4 veľkou výhodou. Nemusíte kupovať nový matrac len na krátke použitie, model M4 stačí len otočiť po zlepšení zdravotného stavu na druhú stranu

bližšie informácie tu, alebo vám ich poskytneme na predajni, kde si tento model viete aj vyskúšať osobne. 

Akcia 23% zľava platí do 30.11.2021