matrace VEGAS - predajňa Poprad

Akcia 50% zľava na modely X5, X6 a X7

 

Kolekcia ECLUSIVE uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka, v ponuke máme šesť vynovených modelov. Novinkou sú použité nové inovatívne materiály sú napr. Latex Softgel, Latex like, Ortho Hemp.

Matrace "Exclusive" vám ponúkajú to najlepšie, čo matrace ponúknuť môžu. Výnimočná kvalita použitých materiálov, najluxusnejšie a najefektívnejšie časti matraca presne podľa vašich predstáv.

Vysoký jednostranný matrac s kombináciou dvoch zónovaných pružinových blokov pre výraznejší ortopedický efekt. Vrstva AquaGelu v hornej časti modelu poskytuje unikátny pocit. Inovatívny materiál s efektom tvarovej pamäte je doplnený rozptýleným termoregulačným gélom pre väčšie pohodlie počas spánku. Model pre tých, ktorí si cenia nové skúsenosti zo známych vecí. To je náš model X5.


Vysoký matrac strednej tvrdosti zložený z dvoch pružinových blokov Medizone, ktoré poskytujú chrbtici vynikajúcu podporu a umožňujú plne relaxovať počas spánku. Vrchná časť matraca je vyrobená z mäkkého, ale odolného latexu. Špeciálny dizajn modelu nevyžaduje otáčanie. Matrac model X6 je určený pre tých, ktorí uprednostňujú prémiovú klasiku.


Špičkový model X7 s maximálnym počtom nezávislých pružín na jednotku plochy a neprekonateľným ortopedickým efektom. Základom vrchnej pohodlnej vrstvy matraca je klasický latex spolu s vrstvou Latex SoftGelu s termoregulačným efektom. Chladivé gélové mikrogranuly regulujú povrchovú teplotu matraca pre najlepší spánok.

Akcia 50% zľava platí do 31.12.2022