matrace VEGAS - predajňa Poprad

Akcia 23% na matrac L3

Ortopedický latexový matrac model L3


- model s dvoma stranami tvrdosti je vyrobený zo samých prírodných materiálov 

- matrac patrí do kategórie asymetrických matracov 

- pozostáva zo 14 cm vysokého latexového monolitu (strana so strednou tvrdosťou), ktorý má tri zóny, kokosu, orthohempu a latexu (strana stredne tvrdá) 

- je určený pre ľudí s citlivou pokožkou a to vďaka novému poťahu Organic care z prírodných vlákien, pre ľudí s vyššou hmotnosťou, lebo matrac má nosnosť do 140 kg

- pri tomto matraci ako aj v celej kolekcii Ecolatex je použitý nový poťah a to spomínaný Organic care - kde vrchná a spodná strana poťahu(matraca), je kombinácia „dýchajúcej“ bavlny s vláknami z drevnej vlákniny Tencel z austrálskych eukalyptov poskytuje výrobku jemnosť, pevnosť a príjemnú chladivosť. Boky poťahu sú vyrobené zo zmesi bavlny a ľanu - klasika, ktorú milujú prívrženci prírodných materiálov.

- v matraci je použitý aj inovatívny materiál Orthohemp - prírodný materiál z konopných vlákien šetrný k životnému prostrediu, ktorý sa vyrába technológiou vpichovania ihlou, čo ich bezpečne upevňuje do jednotnej hustej vrstvy. Používa sa na dosiahnutie potrebnej tvrdosti matraca, zatiaľ čo má zvýšenú flexibilitu a dokonale sa prispôsobuje kontúram tela.

- model L3 máme vystavený na našej predajni v Poprade, kde si ho môžete prísť vyskušať a sami sa presvedčiť o jeho prednostiach. Zároveň si ho u nás viete aj objednať.

- záruka na tento model až 10 rokov

- bližšie informácie tu

Akcia 23% zľava platí do 31.08.2020